ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця IKO

 

Вже більше 50 років компанія IKO  займається виробництвом високоякісних покрівельних матеріалів. Заводи міжнародної корпорації IKO розміщені у США, Канаді, Бельгії, Франції, Великобританії, Голандії та Німеччині.

М'яка або бітумна черепиця IKO (ИКО) - гармонійно поєднує в собі якості минулих років та ексклюзивні ноу-хау сучасної технології. Бітумна черепиця iko ідеально соблюдає баланс між жорсткістю структури і необхідній гнучкістю. Будинки покриті м'якою черепицею IKO, витримують всі типи погодніх впливів. А дахи і через десятиліття не втрачають свою красу, а також успішно виконують свою захисну функцію.

Компанія IKO всесвітньо відома, як один з найбільших виробників та експортер покрівельних матеріалів, а також як світовий лідер по виробництву та продажу бітумної черепиці.

М'яка крівля з бітумної черепиці iko активно використовується на скатних дахах будь-яких конфігурацій.  Цей покрівельний матеріал по праву відносять до категорії сучасних високотехнологічних, безпечних, дуже простих в монтажі. Окрім цього бітумна черепиця володіє великим терміном служби і низькою вартістю. Iko - це перший у світі виробник бітумної черепиці. На відміну від інших виробників такої покрівлі, iko виготовляється з окисненого бітуму, що збільшує термін експлуатації на довгі роки, а також поява на поверхні такої черепиці моху та інших біолгоічних мікроорганізмів значно нижча від її конкурентів. Основні переваги бітумної черепиці IKO:

- Гарантована якість продукції
- Чудовий дизайн
- Високі гарантійні забов'язання
- Використання в якості посипки кам'яних гранул
- Ціна м'якої черепиці IKO не залежить від кольору
- Наявність повної комплектації для покрівлі