ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

DORKEN - комплектуючі до покрівлі

Є багато типів скатних покрівель і одне вірне рішення – система ізоляції покрівлі DELTA, що гарантує надійність, тривалий термін експлуатації даху та енергозбереження. Компанією Dorken розроблені рішення для будь-яких покрівельних конструкцій і різних вузлів покрівлі з безпечним, надійним і функціональним використанням підпокрівельних плівок DELTA.

 

 

DELTA-MAXX TITAN Термомембрана

Дифузійна, вітрозахисний підпокрівельна мембрана з інтегрованою самоклеящейся. Застосовується для дахів з повним утепленням крокв. Може монтуватися на утеплювач, суцільний настил і використовується на вентильованих фасадах. Володіє антиконденсатними властивостями.

 

   

 

DELTA-MAXX PLUS Энергосберегающая мембрана

Дифузійна мембрана з інтегрованою самоклеящейся. Застосовується для дахів з повним утепленням крокв. Може монтуватися на утеплювач, суцільний настил. Володіє антиконденсатні властивостями.

 

 

 

DELTA-MAXX

Дифузійна мембрана з антиконденсатними властивостями. Застосовується для дахів з повним утепленням крокв. Може монтуватися на утеплювач, суцільний настил і використовується на вентильованих фасадах.

 

   

DELTA-VITAXX

Дифузійна армована мембрана для скатних дахів. Поєднання міцності, пластичності і високої паропроникності.

 

 

 

 

 

DELTA-VENT N PLUS / DELTA-VENT N

Дифузійні плівки для скатних дахів з повною теплоізоляцією крокв. Допускається укладання тільки на утеплювач. DELTA-VENT N PLUS має дві вбудовані зони проклейки по краю рулону.

 

 

   

 

DELTA-VENT S PLUS / DELTA-VENT S

Дифузійні плівки для скатних дахів з повною теплоізоляцією крокв. Допускається укладання на суцільний настил і утеплювач. DELTA-VENT S PLUS має дві вбудовані зони проклейки по краю рулону..

 

 

 

 

DELTA-EXXTREM

Дифузійна мембрана призначена для гідроізоляції мансардних дахів з одним вентиляційним зазором при влаштуванні інтегрованих в покрівлю сонячних батарей або колекторів. Володіє екстремально високою стійкістю до високих температур і УФ-опромінення.

 

 

 

   

 

DELTA-FOXX PLUS / DELTA-FOXX

Дифузійна мембрана для пологих дахів із суцільним настилом. Має водонепроникне покриття. Захищає від талої води. DELTA-FOXX PLUS має дві вбудовані зони проклейки по краю рулону.

 

 

 

 

DRAGOFOL

Гідроізоляційна армована плівка з високою міцністю. Має мікроперфорацію для додаткового відводу пари. Застосовується тільки в конструкціях з двома вентиляційними каналами.

 

 

 

   

 

DELTA-FOL PVG PLUS / DELTA-FOL PVG

Гідроізоляційна плівка для дахів із суцільним настилом і двошарової вентиляцією. Має високу міцність і стійкістю у УФ-опромінення.

 

 

 

 

DELTA-FOL PVE

Армована підпокрівельна плівка для дахів з 2-шарової вентиляцією. Укладання на крокви або суцільний настил.

 

 

 

   

 

DELTA-ROOF

Міцний і водонепроникний підкладковий килим для покрівлі з бітумної плитки. Гідроізоляція для вентильованих дахів з двома зазорами. Монтується на суцільний настил або крокви.