ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

Керамічна черепиця моделі Dacapo

 

Вперше модель керамічної черепиці Dacapo з'явилася на німецькому ринку ще на початку минулого століття - в 1902 році. За минулий час вона практично не зазнала змін у своїй конструкції, що свідчить про те, що німецьким майстрам вдалося випустити дійсно вдалий тип покрівельного матеріалу.

На поточний момент модель Dacapo, від німецького виробника Meyer-Holsen, користується постійним попитом серед покупців черепиці, завдяки своїй надійності, якості виготовлення і ціні. Вона виконана в простій класичній формі, що сприяє швидкій та легкій укладці на дах будівлі. Як уже згадувалося черепиця Dacapo вважається класичною моделлю: її використовували вже більше 100 років, тому вона також часто застосовується для реставрації старовинних будівель.

 

У нашому інтернет-магазині будівельних матеріалів ви можете купити керамічну черепицю Meyer-Holsen Dacapo декількох кольорів: чорного і класичного червоного (цегляного) кольору. Якщо вас цікавить можливість побудувати будинок, який відповідає класичним німецьким канонам якості, краси і надійності і, при цьому, не витрачати зайві кошти, то даний варіант керамічної черепиці буде найбільш привабливішим.