ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

Керамічна черепиця моделі Doppelfalzziegel

 

Ще одна класична модель керамічної черепиці Doppelfalzziegel, від відомої компанії з виробництва будівельних матеріалів Meyer-Holsen, відрізняється від черепиці інших фірм відмінною німецькою якістю і довговічністю.

Черепиця Doppelfalzziegel– це подвійна пазова конструкція з характерними вигинами зовнішнього профілю. Варто відзначити той факт, що виготовлена вона за старовинними і перевіреними роками проектам. Тому хоч і відрізняється підвищеною надійністю, вона, в той же час, характерна складнощами при укладанні на дах. Довіряти роботи з цієї керамічною черепицею вартує тільки справжнім майстрам-покрівельникам, щоб уникнути в подальшому передчасного пошкодження даху. Також дана модель черепиці MeyerHolsen достатньо консервативна в укладанні. Матеріал такого формату в першу черга потребує чіткої геометрії скатів і, на відміну, наприклад, від плоскої черепиці Biber, зазвичай не застосовується на складних покрівлях.

 Якщо вам знадобилася відреставрувати старовинну будівлю або ви плануєте побудувати будинок в класичному стилі, то тип керамічної черепиці Doppelfalzziegel можна розглядати як один з варіантів майбутньої покрівлі. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити черепицю Doppelfalzziegel кількох кольорів: зеленого, коричневого, сірого і чорного кольору.