ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

Керамічна черепиця моделі Hohlziegel

 

Покрівельні матеріали від компанії Meyer-Holsen широко поширені не тільки на території Німеччини, де вони виробляються, але і практично у всіх країнах Європи, завдяки, в першу чергу, своїм унікальним технічним характеристикам. Співробітники німецької фірми Meyer-Holsen ретельно контролюють виробничі процеси і, з цієї причини, випускають продукцію найвищого ґатунку.

Керамічна черепиця Hohlziegel це не тільки повна екологічна безпека, комфорт і естетично привабливий зовнішній вигляд, це також надзвичайна довговічність покрівельного матеріалу. Різноманіття форм і забарвлень, які має черепиця Meyer-Holsen, дозволить кожному покупцеві підібрати для себе найбільш прийнятний для нього варіант.

Монтаж черепиці Meyer-Holsen Hohlziegel KS / LS здійснюється спеціальною s-образної кладкою. Маючи особливу s-подібну форму, модель Hohlziegel поставляється з коротким і довгим поперечним зрізом.

 

Зазвичай використовується ця модель для реконструкції пам'яток історії або для покриття даху у будинках, виконаних у старовинному архітектурному стилі. В нашому інтернет-магазині ви зможете не тільки переглянути зовнішній вигляд та технічні характеристики запропонованої моделі: у вас є можливість також одразу придбати її за доступну ціну.