ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

Керамічна черепиця моделі Piano

Керамічна плитка типу «Piano», від німецької фірми-виробника Meyer-Holsen відповідає всім міжнародним сертифікатам якості та стандартизації. Співробітники німецької компанії ретельно контролюють виробничі процеси і, з цієї причини, випускають продукцію найвищої якості.

Тип керамічної плитки «Piano» найкраще використовувати для укладання на дахах будівель, виконаних в сучасному стилі архітектурного будівництва. Ця черепиця виготовлена без використання характерних вигинів і відрізняється від більшості моделі ідеальними прямими формами. Завдяки своїй компоновці, черепиця Piano вважається легким матеріалом для укладання. Також вона дуже міцна, тому по ній можна легко пересуватися і не боятись при цьому нанести їй ушкодження. При її використанні на пологих дахах, можна обійтися без додаткової установки сходинок під час кладки.

 

Надійна, довговічна і зручна керамічна плитка Meyer-HolsenPiano вже доступна для покупки в нашому інетрент-магазині. Ми пропонуємо вам декілька варіантів кольору цієї моделі: сірий, чорнийта білий. Якість, краса та надійність за доступну ціну – ось основні переваги керамічної плитки Piano.