ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

Керамічна черепиця моделі Ravensderger

 

Керамічна черепиця Meyer-Holsen Ravensberger – це втілення гармонійного поєднання дизайнерських ідей і розумної практичності. Вона значно спрощує монтаж покрівлі, тому що важить на 20% менше за інші моделі. Вам не треба витрачати велику кількість грошей на покрівельні матеріали сумнівної якості. Економічна черепиця, ціна якої є втіленням мрії кожного будівельника. Вона зберігає при цьому високу якість, яка гарантується заводом-виробником.

Виробництво черепиці здійснюється на сучасному обладнанні у відповідності з останніми технологіями виготовлення покрівельних матеріалів, що гарантує вашій покрівлі надійність і довговічність.

Легка як пір'їнка, філігранна як фарфор, Ravensberger є «легкоатлетом» в своєму класі. Ця черепиця важить на 20% легше будь-який інший моделі, зберігаючи при цьому свої характеристики.

Надзвичайно тонкий матеріал виглядає філігранним, крита їм поверхнямає елегантний вигляд.. Незначна вага черепиці має особливе значення при великих поверхнях даху –вона дозволяє проводити просту і раціональну укладку.

 

Ця модель лінійки Meyer-Holsen відповідає за легкість і елегантність. Зазвичай використовується для покрівлі дерев'яних будинків.