ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

Керамічна черепиця моделі Tandem

 

Німецькі виробники завжди славилися якістю і довговічністю продукції, яку вони випускають. Компанія Meyer-Holsen, що займається виготовленням покрівельних матеріалів, також слідує цим правилам і виробляє керамічну черепицю найвищої якості.

Домогтися таких приголомшливих результатів співробітникам компанії Meyer-Holsen вдалося тільки завдяки чіткому дотриманню правил безпеки і стандартизації на своєму виробничому комплексі. В кінцевому результаті задоволений покупець отримує на руки керамічну черепицю, що відповідає всім міжнародним сертифікатам по стандартизації продукції.

Модель керамічної черепиці Tandem Junior сподобається своїм майбутнім власникам з декількох причин. По-перше, вона економна у використанні. Покрівельники відзначають істотну економію загального обсягу матеріалу при укладанні на дах саме цієї моделі черепиці. По-друге, вона зовні виглядає дуже привабливо. По-третє, вона універсальна при використанні і підходить для укладання на різні типи будинків.

 

У нашому магазині ви можете купити керамічну черепицю Tandem Junior в декількох варіантах забарвлення: коричневого, чорного і сірого кольору.