ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

Керамічна черепиця моделі Vario Junior

 

Німецький виробник  керамічної черепиці Meyer-Holsen відомий по всьому світу завдяки якості своєї продукції. Не став винятком з правил уже перевірений роками тип черепиці «Junior Zwilling». Дана модель керамічного покрівельного матеріалу повністю відповідає суворим німецьким технічним стандартам виготовлення і використання.

Черепиця моделі «Junior Zwilling» пропонується виробником в декількох варіантах: чорного, червоного і коричневого кольору та його відтінків. Цей тип черепиці популярний серед покупців завдяки своїй практичності і привабливого зовнішнього вигляду. Майстрам з укладання крівлі модель імпонує своєю універсальністю. За їхніми відгуками черепиця Junior Zwilling є одним з кращих варіантів для укладання на даху нестандартної конфігурації.

Також керамічна черепиця Junior Zwilling поєднує в собі важливі якостей для дбайливих покупців. Вона надійна в експлуатації і економічна у використанні. Одночасне використання двох типів черепиці: Junior Zwilling\Junior допоможе оформити без вад дах будь-якій складності. Переглянути характеристики і купити черепицю Junior Zwilling\Junior ви завжди зможете в нашому магазині покрівельних матеріалів