ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

Мідні

Gromo – поки дощ, куди ви йдете!

Розумніше, швидше, краще. Gromo компоненти будуть працювати для вас легше, більш прибутковіше і успішніше. Тому ми думаємо, що в нових вимірах, час і конічним кутом. Багато які з наших продуктів мають унікальні технологічні переваги, що розвинулися з ваших конкретних потреб на даху.

Gromo має більше 100 років досвіду в обробці металу і поєднує в собі старі добрі “зроблено в Німеччині” цінності  із застосуванням новітніх технологій в галузі дизайну та виробництва. Вони включають в себе висококваліфікований персонал, якісні матеріали і строгий контроль якості. А для Шпенглера Gromo-зірковий є на всіх продуктах.

Цинк використовується з давнини в якості компонента з латуні. Вже в третьому тисячолітті до нашої ери, було відомо, у Вавилонії і Ассирії. У 17 Столітті, європейці відкрили важливість і позитивні властивості металу. Цинк через його опір до корозії є  ідеальним для відводу води з даху і завжди знаходить нові застосування.

 

Чистий цинк з повітря і вологи в поєднанні утворює матове сіро-блакитнє до синьо-зеленої поверхні. Цей наліт, як правило, створюється тільки через деякий час і цинк захищає від корозії. Це дозволить зберегти недоторканим матеріал. Вивітрювання цинку, структура поверхні природного вивітрювання поверхні вже очікували на заводі. Таким чином, він особливо добре підходить для складної архітектури і використання історичних будівель.

 

Красивий червоний-золотий метал в алхімії був пов’язаний з Венерою. Не в останню чергу тому, що перше дзеркало було зроблено з цього матеріалу. Поряд із золотом, сріблом і оловом, це був один з перших металів, які були розроблені людством протягом приблизно 9000 років. Христофор Колумб захистив корабель з мідними пластинами з водоростей. На виготовлення статуї свободи  витратили близько 80 тис. тонн міді. Розкопками в Єгипті 5000 років тому було виявлено мідні лінії – які і досі в робочому стані.

 

Оцинкований ще раз: нанесення тонкого шару цинку робить життя метелу стійким до іржі. Близько половини цинку в світі для цинкування  використовуються в якості захисту від корозії. Таким чином іржа не має жодних шансів  і це сприяє цинку зі сталлю, і сталь дійсно може блищатися.

 

У 1912 році перший з запатентованої нержавіючої сталі. Навіть багато років тому, були зроблені спроби поліпшити, переробники, такі як нікель і хром сталі і термічної обробки, корозійна поведінка сталі. З 20-х років з нержавіючої сталі, використовуваної для його глянсової поверхні в багатьох областях, як елемент дизайну.

 

З алюмінієвого сплаву має дуже швидко через повітря формування тонким шаром оксиду, сріблясто-сірий резістівним шаром оксиду робить його дуже стійким до корозії. За словами Плінія, алюміній був виявлений в часи імператора Тіберія  слюсар запропонував його в якості подарунка імператору. У подяку за це він був обезголовлений, – тому що Тіберій боявся нового металу може знизити вартість срібла і золота. Що стосується легенди. 

 

Корабель  Gromo відіграє істотну роль. Тому Gromo розширила асортимент своєї продукції на інший діапазон: З спеціальні рішення для даху тепер  продукти доступні, в якому керівництво підготовкою знаходиться у фокусі. Таким чином, пов’язана з традицією Gromo прогресу і сприяє обробляти знак якості «Зроблено в Німеччині