ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

Металева черепиця

Металочерепиця Ruukki є поєднанням надійності та краси. Металочерепиця Ruukki в Україні відповідає абсолютно всім світовим стандартам якості, саме тому вона буде довгі роки надійно захищати вас від різних опадів, наприклад, дощу, снігу або просто від холоду. Але в той же час металочерепиця Рууккі буде прикрасою вашого будинку.

 

Чому ми рекомендуємо в Укріане купити металочерепицю Ruukki?

   Покрівлі з металочерепицею від Рууккі - це вірність всіма традиціями Rannila. Також слід зазначити, що компанія Ruukki - це один з провідних виробників металочерепиці в усьому світі, також Ruukki - це лідер ринку абсолютно всіх металевих покрівельних матеріалів. Варто відзначити, що вперше під цим брендом у вересні 2004-го року стала випускатися продукції компанії Rannila Steel Oy. Торгова марка під назвою Rannila з'явилася в 1961-му році. Через те, що ця фірма випускала продукцію тільки найвищої якості, Rannila швидко завоювала довіру покупців, а тепер все традиції фінської компанії тривають теж чимало відомою компанією Ruukki.

 

Високий рівень якості. Досвід, який набрала компанія Рууккі в 24-х країнах допомагає їй покращувати її продукцію і встановлювати все нові і нові стандарти якості для всієї її галузі. Варто відзначити, що багато виробників використовують саме наше сировину, але саме вироби компанії Ruukki залишаються найбільш якісними, адже при їх виготовленні використовуються найсучасніші технології і найновіше обладнання, які і забезпечує таку високу якість металочерепиці. Також варто відзначити, що металочерепиця компанії Рууккі не змінює свій вигляд протягом довгих років. Вона стійка, як до різних атмосферних впливів, так і до забруднень.

 

 Перевірка якості продукції. Компанія Ruukki. Кожну партію вони досліджують в своїх лабораторіях. Також компанія Ruukki проводить різні випробування: піддають свою продукцію зливі, сірчистого газу, перепадів температур, соляного туману і т.д. І якщо ви хочете знати, яку має металочерепиця Ruukki вартість в Одесі, то ви повинні знати, що на Україні продукція цієї компанії використовується вже близько 16 років.

 

Гарантія. Якщо ви купите оригінальну металочерепицю компанії Рууккі, то ви отримаєте не тільки продукцію високої якості, але і цей гарантійний талон на неї. Якщо у металочерепиці буде покриття Pural ™ або Pural матовий, то гарантія становитиме 50 років на її технічні характеристики, а на естетичні характеристики гарантія становить 15 років. Варто зазначити, що термін дії таких покриттів, як Polyester і матовий Polyester на технічні характеристики гарантія становитиме 30 років, а на естетичні тільки 10 років. Технічні характеристики - це функціональні можливості вашої покрівлі. А гарантія на естетику металочерепиці означає те, скільки металочерепиця буде гарантованого зберігати свій зовнішній вигляд і колір покриття.

 

Безшумна захист вашої даху. Металочерепиця компанії Ruukki НЕ буде шуміти, коли йде дощ, а пов'язано це з тим, що при її монтажі використовується спеціалізована сучасна технологія.