ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

Райнцинк (RHEINZINK)

Покрівля та фасади Rheinzink (Райнцинк) – цинк-титан вищої якості

 

Фальцеве покрівельне покриття, виконане з цинк-титанового сплаву Райнцинк (RHEINZINK) поєднує в собі переваги першокласного кровельного матеріалу з надійним, багаторазово перевіреним способом укладання покриву.

 Фальцевий дах – це покрівельне покриття з металевих листів (так званих картин), з’єднаних в єдине полотно на всій поверхні даху за допомогою особливих швів – фельців. Сучасні фельцеві з’єднання – подвійний стоячий фальц, при якому виступаючі кромки картин двічі підгинаються всередину, або сучасні само захищені  фальци забезпечують стовідсоткову герметизацію покрівлі, так як при їх виконанні отвори в матеріалі не пробиваються, шви виконуються спеціальним інструментом.

Загальновизнано, що продукція німецької фірми Рейнцинк (RHEINZINK) – високоякісний матеріал для виготовлення покрівельних покриттів будь-якого виду. Вона випускає цинк-титан для покрівель з середини минулого століття.

Фірма Рай цинк виробляє матеріали з цинк-титанового сплаву. Цинк-титан – сплав хімічно чистого електролітного цинку (чистота 99, 995%), для більшої пластичності і хімічної стійкості до якого додані малі частки титану і міді.

Одержаний сплав цинку-титану на рідкість хімічно стійкий. Тому як покрівельного матеріалу йому важко знайти конкурентів. Дахи, покриті цинк-титаном RHEINZINK, будуть не потребуватимуть ремонту 100 і більше років, за умови правильного монтажу, звичайно.

Цей матеріал відрізняє унікальна властивість – на поверхні його під дією кисню і вологи з повітря утворюється патина – окісловий шар, найнадійнішим чином оберігає метал від корозії. Причому з роками захисні властивості патини тільки наростають, і якість покрівлі все більш поліпшується.

Перевагою також буде абсолютна рівність поверхні цинк-титанових листів і їх однакова товщина. Це забезпечує хорошу щільність  укладання матеріалу і герметичність виконуваних фальців.

 

Розрізняють три види матеріалу Райн цинк: 

  • Класичний сірий цинк-титан (Вальцьована). Надійний матеріал яскраво-сірого кольору, патина на якому буде утворюватися поступово
  • Сіро-блакитний RHEINZINK. Йому штучно надають колір і міцність цинк-титану після року використання. Утвориться патина не тільки прикрашає, а й ізолює матеріал від будь-яких контактів із зовнішнім середовищем.
  • Темно-сірий патинований RHEINZINK. Шляхетний графітовий колір з неперевершеною якістю, отримані в результаті штучного патинування.
  • Вся продукція Рай цинк відповідає найжорсткішим міжнародним стандартам, в тому числі і екологічної чистоти, про що свідчить її маркування.