ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

Титан-цинк

Покрівля й фасади цинк-титан – Благородство. Міцність. Довговічність.

Цинк-титан - покрівельний і фасадний матеріал преміум-класу – являє собою сплав меленого електролітнього цинку з мікродобавками титану, алюмінію, міді. Ступінь вмісту цинку – не менше 99,9%. Добавки титану посилюють міцність сплаву, мідь і алюміній – збільшують пластичні властивості.

Гідності цинк-титану як покрівельного і фасадного матеріалу:

  • Екологічна безпека матеріалу-цинк-титан не містить і не виділяє в повітря шкідливих для організму сполук, він хімічно нейтральний;
  •  Краща ступінь антикорозійного  захисту, що забезпечується природним захисним шаром – патиною, що утворюється з часом після монтажу або дозрілості  прискореним чином в заводських умовах.
  •  Чудова пластичність цинк-титану дозволяє виконувати покрівлі практично будь-яких контурів, і формувати будь-які архітектурні деталі фасадів.
  •  Легкоплавкість цинк-титану має значення для усунення дрібних пошкоджень, які все ж можуть бути нанесені при багаторічній експлуатації (наприклад, при скиданні снігу або установці антен).
  •  Престижність матеріалу і високі естетичні властивості виконаних з нього покрівель та фасадів очевидні. Це елітний матеріал, і його ексклюзивність – це одне з вагомих переваг.

 

Практично всі виробники пропонують цинк-титан в трьох модифікаціях – класичний (Вальцьована), патинований сіро-блакитний і патинований темно-сірий (під натуральний сланець). Процес утворення патини може бути частково або повністю проведено в заводських умовах, що призводить до підвищення захисних властивостей матеріалу.

Встановлення цинк-титанових водостоків дозволяє підкреслити достоїнства фасаду, цинк-титановий водостік створить  для покрівлі та фасаду витончену обробку. Але головне – водостік забезпечить збір і швидкий відвід води, не потребуватиме фарбування або ремонту, і володітиме досконалими антикорозійними якостями, що так важливо для водостоку.

 

 

Покрівлі та фасади з цинк-титану практично не мають рівних по довговічності (крім мідних і сланцевих, значно дорожчих) – термін експлуатації досягає 100 і більше років.

При виборі покрівельних і фасадних матеріалів необхідно уявляти собі, як покрівля або фасад буде виглядати не тільки після монтажу, але і протягом наступної експлуатації, через кілька десятиліть  - в разі використання цинк-титану це можливо.

Колір цинк-титану буде змінюватися з більш світлого сірого до більш вишуканого темного, набуваючи часом  особливу глибину і виразність. І посилюючи при цьому свої захисні властивості, що так важливо в цинк-титані як покрівельні та фасадні матеріали.

Якщо споруди розраховані на значний термін експлуатації, то використання цинк-титану як покрівельного і фасадного матеріалу стає ще більш економічно обгрунтоване – витрати на підтримку покрівлі в нормальному робочому стані практично будуть зведені до нуля. Протягом десятиліть цинк-титанова покрівля не буде потребувати ремонту, антикорозійного захисту або фарбування. Те ж саме можна сказати і про фасад з цинк-титану.

Монтаж покрівлі з цинк-титану має ряд значимих особливостей, якими не можна нехтувати, щоб отримати дійсно якісну покрівлю. Перш за все – його можна довіряти тільки висококваліфікованим  фахівцям по покрівельних роботах, які мають досвід роботи з цим матеріалом. Класичний метод, який використовується при виготовленні цинк-титанових покрівель – фальцювання з виконанням подвійного стоячого фальца, дозволяє виготовити красиве, довговічне покриття з винятковими властивостями герметичності. Фальц висотою 23-25мм гарантовано захищений від проникнення вологи всередину. Метод фальцювання дозволяє виконувати покрівельні вигини будь-якої кривизни і забезпечить максимально щільне прилягання покрівельного покриття.

 

Особливості монтажу покрівель із цинк-титану:

  •  Необхідність використовувати спеціальний покрівельний інструмент, що не мають гострих країв – ножиці, молотки, киянки, кліщі призначені для обробки саме цинк-титану. 
  •  Монтаж повинен вестися з урахуванням необхідної компенсації температурного расшіреніяцінк-титану. Коефіцієнт лінійного температурного розширення цинк-титану досить високий (2 мм / 10м), використання рухливих (що ковзають) кляммеров залишає можливість для руху картин в поздовжньому напрямку. Число кляммеров визначається кутом нахилу і довжиною ската. Між рядами залишається компенсаційний зазор близько 3 мм.
  •  При використанні цинк-титанових покрівель, особливо при кутах схилу менше 25 градусів, необхідно застосування пароізоляційних матеріалів хорошої якості. Необхідно також забезпечення підпокрівельної вентиляції.
  • Монтаж може вестися тільки при температурі вище 7 -10 градусів, так як цинк-титан при обробці в умовах низької температури може бути досить крихкий. Якщо роботи ведуться при невисоких температурах, необхідно забезпечити нагрівання вздовж напрямку обробки картин.

 

Пропонована продукція

Наша фірма пропонує найширший вибір покрівельного і фасадного цинк-титану, повний асортимент найбільших світових виробників Rheinzink Райнцінк (Німеччина), NedZink НедЦінк (Німеччина), VM ZINK ВмЦінк, Metazinco МетаЦінко (Іспанія).

Всі виробники пропонують цинк-титан Вальцований, пред патинований або патинований. Мається матеріал різної товщини листів цинк-титану або стрічки-від 0,6 до 1мм, різна ширина листа або рулону.

Rheinzink – один з лідерів світового виробництва цинку-титану, що володіє сертифікатом «Якісний цинк».

VM ZINK ВмЦінк пропонує покрівельний цинк титан тільки вищої якості, Кварц-цинк і Антра-цинк – з сформованим шаром патини.

NedZink – крім звичайного  вальцьований цинк.