ЗахідДах - покрівельні матеріали на будь-який вибір

ВМ цинк

Цинк титан для покрівлі фасадів компанії VM Zinc ВМ Цинк

 

VM ZINK (ВМ Цинк) – покрівельний матеріал, який почав вироблятися в Англії, в даний час вироблений міжнаціональною групою підприємств під управління французької компанії UMICORE, розташованих в різних країнах, але повністю відповідний єдиним міжнародним стандартам – німецьким DIN 17 770, французким NF A 55 6201 і 55212, англійським BS6561 А.

Продукція випускається у вигляді рулонів і аркушів. Можливі варіації товщини листа – 0,6 мм – 1 мм, оптимум для довговічного покрівельного покриття, ширина рулону варіює до 1000 мм.

 

Сучасний покрівельний матеріал – цинк-титан – являє собою сплав цинку з міддю, титаном і алюмінієм. Причому процентний вміст цинку становить не менше 99,99%, а що залишилися частки діляться між іншими металами сплаву. Вони надають сплаву необхідні характеристики міцності – титан, легкоплавкость – мідь, та антикорозійні властивості – алюміній. Добавки роблять сплав цинк-титан VM ZINK матеріалом, ідеально відповідним для створення кровельного покриття.

В даний час випускається декілька модифікацій сплав цинк-титан, що мають різні споживчі та декоративні характеристики:

  • VM ZINK (ВМ Цинк) – чистий сплав цинку-титану, що має яскравий сталевий блиск і рівну однорідну поверхню. З часом під впливом атмосферного кисню і природної вологості на поверхні сплаву починається процес патинування, освіти природного захисного шару, який буде служити бар’єром процесам корозії.
  • КВАРЦ-Цинк – сплав має світло-сірий колір, рівну матову поверхню. Ця модифікація випускається під назвою «перероблений цинк» тобто пройшов попередню обробку по проходженню початкового етапу утворення патини. Кварц-цинк без проблем переносить будь-які механічні навантаження за рахунок високої гнучкості.
  • АНТРА-Цинк – покрівельний цинк вищої якості, процес патинування пройшов усі необхідні стадії до повного завершення. Темно-сірий колір, близький до кольору натурального шиферу (сланцю) свідчить про те, що в заводських умовах створена надійний захист від руйнівного впливу погодних факторів і розчинених у воді та повітрі реагентах.

Випускається також АНТРА-Цинк з особливо гладкою поверхнею, що має 3 колірних відтінки червоний, зелений, блакитний.

Покриття з цинк-титану – надійна, довговічна і герметична покрівля. Термін її експлуатації може досягати 100 років, вона володіє високим ступенем екологічної безпеки, що важливо в індустріальних районах.

Особливості покрівельних робіт з цинк-титаном засновані на властивостях сплаву – він має відмінну плавкісті і пластичність, легко схильний до процесу фальцювання.

Виробник сплаву ВМ Цинк рекомендує її для  крівлі фальца на дахах з будь-яким кутом схилу, починаючи від 3-5 градусів. Фальцева покрівля з ВМ цинку, правильно змонтована, буде герметична і виключно довговічна.

ВМ цинк АНТРА використовується для виготовлення цинк-титанової  штучної черепиці, покрівля з якої зовні, а також і за своїми характеристиками міцності якостям схожа з покрівлею з натурального шиферу, але Цинк АНТРА має значно меншу вагу і меншу ціну.

Лінійне температурне розширення цинк-титану ВМ-Цинк порівняно велика, тому монтаж цинк-титановою покрівлею має ряд особливостей. Для компенсації теплового розширення кріплення покрівельних картин проводиться за допомогою рухомих плаваючих кляммерів, розміри покрівельних картин (аркушів) повинні бути строго витримані за рекомендаціями виробника.